نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا داخلی

پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد

 پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد

کد محصول:A 7

فرهنگسراي غدير با در اختيار داشتن 17000متر مربع فضا در 6 طبقه و امكاناتي از قبيل سالن آمفي تئاتر با ظرفيت 350 نفر ، نگار خانه ، خانه نجوم ،كتابخانه عمومي و تخصصي ، فضاهاي تابستانه ، نمايشگاهي و سالن هاي ورزشي چند منظوره يكي از بزرگترين و مهم ترين مراكز فرهنگي شهر مي باشدکه به عنوان فرهنگسرای تخصصی اوقات فراغت با رویکرد مهارت آموزی در نظر دارد به ارائه الگوهای صحیح گذران اوقات فراغت خصوصا از طریق مهارت آموزی بپردازد.در ادامه با سایت معمارتک همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

 پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد

اين مجموعه در خيابان 22 بهمن ، تقاطع شهيد شيرودي واقع شده است . اين محدوده از شهر داراي بافتي قديمي و نابسامان از لحاظ طراحي شهري مي باشد . ساکنان آن اکثراً از اغشار کم درآمد و روستائيان مهاجر مي باشند . همچنين اين قسمت از شهر از بسياري از امکانات رفاهي و خدماتي محروم مي باشد . لذا وجود يک مجموعه فرهنگي ورزشي که بتواند جوابگوي نياز ساکنين منطقه باشد ضروري مي باشد . اين مجموعه توسط معاونت فني و عمراني شهرداري مشهد اجرا شده است . طراح و مشاوره آن مهندسين مشاور پژوهشهاي معماري بوده است.

فرهنگسرای غدیر شامل واحد های تخصصی مهارت های یادگیری, مهارت های شهروندی, مهارت های علمي، مهارت های فنی , حرفه ای و شغلی , مهارت های هنری و خانگی , مهارت های مالی و اقتصادی , مهارت های اجتماعی و مهارت های حرکتی و جسمی می باشد که هر واحد به طور جداگانه به اجرای برنامه های متنوع مهارت آموزی و ارائه خدمات مربوطه می پردازد. حمایت های ویژه از تشکل های فعال شهری در حوزه اوقات فراغت و به ویژه مهارت آموزی و تشکیل و توانمند سازی این گروه ها که گروه های همیار نامیده می شوند از برنامه های یت دار فرهنگسرا می باشدو این مجموعه آمادگی لازم برای برقراری ارتباط و حمایت های لازم از موسسات و گروه های فوق را دارا می باشد.

در گفتگويي که با مجريان طرح انجام شد هدف از اجراي اين طرح ايجاد مرکزي جهت سامان بخشيدن به اوقات فراغت جوانان و اهداف علمي و فرهنگي عنوان شد . با بررسي موقعيت مکاني و همچنين دسترسي ها به مجموعه مي توان اين مجموعه را به عنوان پاسخگوي منطقه اي در نظر گرفت . موفقيت يا عدم موفقيت مجموعه در مقياس منطقه خارج از اين بحث مي باشد . لذا در اين گزارش به معرفي فضاها و عملکردهاي موجود در مجموعهي غدير که به گفته طراحان و مسؤولان نمونه مطلوبي در سطح شهر مشهد مي باشد مي پردازيم.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:  پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:40
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 60000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

 پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد، پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد، پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی تفریحی غدير مشهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.